Praktyczny kurs programowania 120h –

4 990 zł

Programiści są jedną z najbardziej rozchwytywanych grup zawodowych. Mogą przebierać w ofertach pracy i świetnie zarabiają. Teraz możesz zostać jednym z nich! Nauczymy Cię wszystkiego, co musisz umieć, by zacząć szukać pracy. Nauczymy Cię pracy w zespole. Pokażemy, z jakich narzędzi korzystają programiści. Wspólnie stworzymy Twoje portfolio.

 

 

 

Forma kursu

Nasze szkolenia programistyczne przybrały formę bootcampu, czyli bardzo intensywnego kursu inspirowanego treningami armii amerykańskiej, które odbywa się w dość krótkim czasie. Dzięki temu bardzo szybko przyswoisz sobie wszystko, co powinieneś wiedzieć, by móc samodzielnie tworzyć nowoczesne strony internetowe, aplikacje czy sklepy internetowe.

Kto może zostać programistą?

Odpowiedź jest prosta: każdy. Możliwe, że obawiasz się nauki programowania, bo nigdy nie byłeś dobry z matematyki. Nie martw się – w programowaniu najważniejsze jest logiczne myślenie, a tę umiejętność opanowała większość ludzi.

Warto jednak, byś znał język angielski na tyle, by móc samodzielnie zdobywać informacje, ponieważ spora część materiałów dotyczących programowania oraz dokumentacja dostępna jest tylko w tym języku.

Tak naprawdę jedyne, czego będziemy od Ciebie wymagać na wstępie, to:

 • sprawna obsługa komputera (znajomość skrótów klawiaturowych, szybkie pisanie)
 • znajomość języka angielskiego na poziomie B1
 • zdolność logicznego myślenia
 • gotowość do ciężkiej pracy

Reszta zależy już tylko od tego, co zrobisz z wiedzą, którą Ci przekażemy.

Kadra – wyłącznie praktycy z doświadczeniem trenerskim

 

Nasi trenerzy na co dzień pracują w software house’ach lub mają własne firmy, a w czasie wolnym przekazują swoją wiedzę innym. Są pasjonatami, którzy mają świetny kontakt z naszymi Kursantami i codziennie zarażają ich swoją pasją.

Ilość miejsc ograniczona!

Zapisz się!

Informacje Praktyczne

Czym jest Front-end?
Front-end z kolei jest tym, co widzimy na monitorze po wpisaniu w przeglądarce adresu strony internetowej. Programista Front-end to osoba, która tworzy strony www zamieniając statyczną grafikę w stronę interaktywną. Z reguły są to osoby dokładne, ale jednocześnie kreatywne. Mają też duże poczucie estetyki.
Czym jest Back-end?
Back-end jest niewidoczny dla zwykłego użytkownika stron internetowych. Są to między innymi bazy danych, obliczenia czy architektura aplikacji. Nie jest szczególnie ważne, jak wygląda to, co tworzy programista back-end. Dla niego aplikacja musi działać i jest to wszystko, co go tak naprawdę interesuje.
Sprawdź program dla ścieżki Front-end i dla Back-end
Kurs Programowania Front-end

Wstęp do programowania

Stworzenie środowiska pracy (instalacja programów)
Wprowadzenie do programowania
Github
HTML5
CSS3
PHP7
JavaScript

Ścieżka Front-endowa

Bootstrap
Cięcie layoutów, Tworzenie templatów
RWD
LESS
JavaScript, jQuery
AngularJS, Angular (TypeScript)
React.js
NPM, BOWER
Wordpress

Warsztaty

W tym tygodniu Kursanci – pod czujnym okiem Trenera – ćwiczą zdobyte umiejętności, kończą projekty i tworzą nowe, a wszystko to zamieszczają na swoim repozytorium na Githubie, które w przyszłości będzie ich „programistycznym CV”.

Kurs Programowania Back-end

Wstęp do programowania

Stworzenie środowiska pracy (instalacja programów)
Wprowadzenie do programowania
Github
HTML5
CSS3
PHP7
JavaScript

Ścieżka Back-endowa

PHP7 – OOP (programowanie obiektowe)
Symfony 2
OOP Symfony 2
Bazy danych (MySQL, PostgreSQL )
AJAX
Node.js
WordPress

Warsztaty

W tym tygodniu Kursanci – pod czujnym okiem Trenera – ćwiczą zdobyte umiejętności, kończą projekty i tworzą nowe, a wszystko to zamieszczają na swoim repozytorium na Githubie, które w przyszłości będzie ich „programistycznym CV”.

Terminy i liczba wolnych miejsc!
Sprawdź
Jak zakwalifikować się na kurs?

 

 

 

Zanim zapiszemy Cię na kurs programowania, przystąpisz do egzaminu z języka angielskiego oraz z logiki. Wspólnie omówimy Twoje wyniki, a jeśli nie będą satysfakcjonujące, damy Ci możliwość powtórnego przystąpienia do egzaminu, jednak dopiero przed kolejną edycją kursu.

Na tydzień przed rozpoczęciem kursu dostaniesz od nas materiały przygotowujące do zajęć. Ich przerobienie zajmie Ci 20 godzin.

 

Organizacja kursu

Maksymalnie na dwa tygodnie przed kursem otrzymasz od nas materiały szkoleniowe. Po opanowaniu zawartej w nich wiedzy poprosimy Cię o wybór specjalizacji (najpóźniej na tydzień przed rozpoczynającym się szkoleniem).

 

Cały kurs trwa łącznie 6 tygodni – od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 – 17:00 (z 30-minutową przerwą na lunch). Pierwsze dwa tygodnie to wstęp do programowania. W trakcie tych zajęć stworzysz swoje środowisko pracy, poznasz HTML, CSS oraz JavaScript.

W drugim tygodniu rozpoczniesz wybraną przez siebie specjalizację, na której spędzisz kolejne trzy tygodnie.

Ostatni tydzień zajęć to warsztaty, podczas których będziesz budował swoje portfolio. W tym czasie będziesz mógł dopracować małe projekty, które tworzyłeś podczas poprzednich tygodni zajęć, a także stworzysz jeden, większy projekt. Ten tydzień to także czas, gdy poznasz specyfikę pracy w zespole. Dzięki temu, gdy trafisz do pierwszej pracy jako programista, będziesz już wiedział, jak to wszystko wygląda w praktyce.

BONUS: Na zajęciach dostaniesz od nas w prezencie książkę „Programowanie w JavaScript. Rusz głową”. To prezent, który umożliwi Ci dalszą samodzielną naukę już po zakończeniu kursu.

Każdego dnia czeka Cię kilka godzin spędzonych z trenerem, który wprowadzi Cię we wszystkie najważniejsze zagadnienia. Nauki jest mnóstwo, więc na pewno czeka Cię też dużo pracy w domu.

 

 

 

Egzaminy
Na ostatnich zajęciach czeka Cię egzamin końcowy. Po uzyskaniu pozytywnego wyniku otrzymasz od nas certyfikat poświadczający nabyte umiejętności.

 

 

 

 

 

 

 

 

Sprzęt

Podczas zajęć pracujesz na własnym laptopie. Jest to ważne, ponieważ czeka Cię też dużo samodzielnej pracy w domu. Pracując na własnym sprzęcie zawsze i w każdym miejscu masz dostęp do wszystkich prezentacji, swoich notatek, plików, a co najważniejsze – programów (np. Atom), na których tworzysz własne strony.

Praca po kursie

Po zakończeniu zajęć zaprosimy Cię na indywidualne rozmowy z naszym Rekruterem. Jeśli wypadniesz pozytywnie – polecimy Cię konkretnym pracodawcom.

Dodatkowo podczas spotkania z całą grupą nasz rekruter udzieli kilku cennych rad na temat tego, jak stworzyć odpowiednie CV i jak odpowiednio zaprezentować się podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Opowie też pokrótce, jak tego typu rozmowy wyglądają w firmach, w których będziesz starał się o pracę.

 

 

Ceny i formy płatności

 

 

 

Kurs to inwestycja we własny rozwój. Zwraca się już po około 4 miesiącach pracy!
Wartościowa wiedza, którą nabędziesz na szkoleniu, to:

 • możliwość zmiany branży
 • wyższe zarobki
 • szybki awans
 • życie na własnych warunkach


Cena kursu: 4 990 zł

Formy płatności:

 • wpłata całości kwoty przed kursem
 • wpłaty ratalne:
  I rata: 2990 zł, II rata: 2000 zł
  Należy dokonać przelewu  i przesłać nam potwierdzenie przelewu przed zajęciami.
 • dofinansowanie z Urzędu Pracy

Firma szkoleniowa Gowork.pl współpracuje z Urzędami Pracy na terenie całej Polski!

Oto kilka kroków, które powinieneś wykonać, aby otrzymać dofinansowanie:

 • udaj się do działu szkoleń w swoim Urzędzie Pracy
 • wskaż placówkę, podając nasz adres:
  Gowork.pl
  Żurawia 47/49
  00-680 Warszawaoraz numer z Rejestru Instytucji Szkoleniowych: 2.14/00239/2005
 • pobierz w urzędzie wniosek o szkolenie indywidualne i dostarcz go do naszego biura, a koordynator wypełni go zgodnie z wymogami Twojego urzędu
 • zanieś wypełniony wniosek do PUP
 • oczekuj na decyzję

 

 

 

 

 

Nie znalazłeś kursu w swoim mieście? Mamy na to dwa sposoby:

 1. Możesz wziąć udział w kursie w innym mieście (dostaniesz od nas rabat, jeśli mieszkasz dalej, niż 100 km od wybranego miasta).
 2. Możemy zorganizować kurs w dowolnym miejscu w Polsce, jeśli zbierzesz grupę 8 (lub więcej) chętnych osób.

O szczegóły pytaj koordynatora szkolenia, dzwoniąc pod numer 531-448-034.

Polecaj nas znajomym i zgarniaj zniżki!

Każdy Twój znajomy, który zapisze się do nas kurs, to 5% zniżki dla Ciebie!

Oferta ważna przed Twoim kursem i przez miesiąc po jego ukończeniu.

O szczegóły pytaj Koordynatora szkolenia!

 

Oferta dla firm

Możemy zorganizować kurs programowania w Twojej firmie, dopasowując program i liczbę godzin do potrzeb Twoich pracowników.

Szczegóły pod numerem: 531- 448- 034